contact: gotanasronull@nullgmail.com

Proč je topení v autě vyfukování studeného vzduchu a nehřeje se?

Proč je topení v autě vyfukování studeného vzduchu a nehřeje se? Teď, když se chladné počasí vrátí zpět, budeme v druhém otáčet klíče. Ohřívače vašeho vozu pracují s využitím tepla v chladicí kapalině, která cirkuluje kolem motoru vozidla. To je důvod, proč se nedostanete teplo, dokud auto neustále běží pár minut a ohřívá chladicí kapalinu. Termostat reguluje cirkulaci vody; Čeká, dokud voda nedosáhne určité teploty, a pak nechá cirkulaci vody, aby ochladila motor, a mimochodem ohříváte ohřívač. Chcete-li mít teplo, potřebujete: Dostatek vody v motoru; Pracovní termostat, Pracovní ohřívač a ovládání topení Chladící systém, který netěsní. Pokud nemůžete dostat teplo bez ohledu na to, jak dlouho necháte auto běží, ukážeme vám některé kontroly, které můžete udělat, abyste našli pachatele. Pokud nejste spokojeni s mechanikou, přečtěte si ještě čtěte, abyste věděli, co můžete očekávat, když vezmete auto do mechaniky. Tento problém je poměrně levný k opravě. Výměna těsnících kroužků nebo těsnění hlavy jsou tam, kde jsou náklady vysoké. Co je třeba zkontrolovat, zda vaše ohřívač do auta vyfukuje studené vzduchu? Je tam dostatek vody a nemrznoucí kapaliny v motoru? Je termostat funkční? Je topný systém blokován uzavíracím ventilem? Ovládají se regulátory ohřívače? Existuje únik vody?

  1. Je v autě dostatek vody? Váš ohřívač používá teplo z chladicí kapaliny, která se pohybuje kolem motoru. Měli byste také mít nemrznoucí kapalinu v chladicí směsi, což nejen zastaví chlazení před zamrznutím uvnitř motoru, ale také zabrání korozi. Pokud si nejste jisti...

Continue Reading

Nejlepší způsoby nákupu, údržby a bezpečného používání pneumatik RV

Nejlepší způsoby nákupu, údržby a bezpečného používání pneumatik RV Existuje mnoho informací o koupi, údržbě a bezpečné používání pneumatik pro rekreační vozidla. To může být obtížné a frustrující, protože to je oblast, kde opravdu nechcete dělat chybu. Nákup pneumatik RV je velkým nákladem, ale také mluví o vaší bezpečnosti a pohodlí při cestování. Pokud vlastníte svého trenéra dostatečně dlouho, v určitém okamžiku budete muset řešit tento problém, takže je velmi důležité, abyste alespoň pochopili základy. Tento článek vám poskytne základní přehled, který vás vede správným směrem. Jak nakupovat, udržovat a bezpečně používat pneumatiky RV Nikdy nekupujte pneumatiky na bázi RV pouze za cenu Průměrná motorová vozidla váží více než 20 000 liber a vyžaduje mezi šesti a deseti velkými pneumatikami. Chcete-li ušetřit peníze, můžete být pokoušeni koupit některé, které jsou jen trochu malé nebo jsou mimo značku, ale instalace pneumatik, které stojí méně znamená, že nemusí odpovídat velikosti a hmotnosti vašeho trenéra nebo jsou tak špatně konstruovány, že Bude rychle opotřebovávat. Nedělejte to! Pokud uděláte své domácí úkoly, budete schopni najít slušné a přiměřené ceny pneumatik, které budou pro vaše vozidlo správné a budou vás také udržovat v bezpečí na silnici. Bezpečnost a trvanlivost Vs. PohodlíPokud mluvíte s majiteli rekreačních vozidel, každý z nich bude mít jinou značku pneumatik, kterou upřednostňuje. Nicméně, má...

Continue Reading

Jak připravit auto na zimu

Pokud vám záleží na spolehlivosti a životnosti vašeho čtyřkolového štěně, měli byste se připravit odpovídajícím způsobem na zimu. Samozřejmě, vše závisí na tuhosti v zimě. Někdy v zimě je mírné a zatížení na vozidle, je minimální. Vždy je dobré tak jako tak, připravte se na nejhorší možnou variantu.

Výrobu zařízení na zimu může být rozdělena do dvou částí:

  • Co lze udělat doma
  • Co je třeba udělat v dílně

Vždy je dobré myslet na Ofuky.

Tyto dvě nejdůležitější věci v přípravě stroje pro chladných zimních měsících jsou chladicí a kontrolní tekutina z baterie. V obou případech je třeba zkontrolovat (a případně vyměnit / opravit) před prvním mrazem.

Tento stav vybití baterií, při pěkném podzimní počasí je obvykle není znám. Zhoršení obvykle přichází v jednom záběru. Vede rychlé snížení funkce autobaterie se vyskytuje asi 7 stupňů pod nulou.

Automobilový odborníci doporučují, aby každý majitel jde s vozidlem v dílně alespoň jednou za rok. A to bez ohledu na intenzitě používání. Pokud půjdete do mechanik pravidelně na podzim, bude to není nutné se obávat zimu. Mechanik se postará o všechno.

V dílně bude řídit stav a charakteristiky chladicí kapaliny motoru. Ve standardním formuláři, směs může vydržet teploty až na minus 25 stupňů. Charakteristiky chladicí kapaliny s časem a změna využití. Chladivo zahušťuje a následně snižuje bod tuhnutí až asi minus 45 stupňů. Tato nadměrná. Kapalina tak hustá, je velmi agresivní a může poškodit části dotčeného vozidla. Deflektory

Kontrola stavu baterie nějaký dobrý mechanik. Můžete také dobíjet doma. Doma můžete je v...

Continue Reading

Špatný kabel se rovná drahé výměně baterie pro golfový vozík Club Car EZGO

Špatný kabel se rovná drahé výměně baterie pro golfový vozík Club Car EZGO Zmínil jsem se o ztrátě baterie v našem elektrickém golfovém vozíku Club Car EZGO na mé stránce"Jak opravit poškozený terminál baterií". Tato oprava netrvala dlouho; Brzy jsem musel koupit novou baterii. Nejdříve jsem si myslel, že škoda na obrázcích níže přišla z náhodného opuštění krytu baterie. Jak se ukázalo, mýlil jsem se o tom. No, ne úplně. Zanechání volného uzávěru by bylo z mého pohledu nedbalým a nemyslitelným jednáním. Skutečná příčina byla z mého pohledu jiným nedbalým a nemyslitelným jednáním, takže když jsem se ve specifikách mýlil, byla špatná věc mrtvá: byla to moje vlastní hloupá vina. Jsem nakopnutý, protože vím víc. Všiml jsem si tohoto problému, věděl jsem, že to je problém, ale okamžitě jsem se s tím nezajímal. To mě stálo 148,00 dolarů a může skončit, než mě skončí. Základní elektrická energie Odolnost v elektrickém obvodu způsobuje teplo. Každý, kdo vůbec udělal, dokonce i nejpřehlednější studie to ví. Mohla byste dokonce vědět, že pokud jste se o elektřině nikdy nenaučili. Určitě to vím. Znám to velmi dobře. Zapálil jsem si prsty déle, než jsem stavěl malé elektronické obvody a vícekrát jsem cítil odpálené odpory z mých chyb, než bych si připustil. Elektrický odpor vytváří teplo, to je základní. Takové elektrické ohřívače fungují, že? Malé proudové proudy vytvářejí malé teplo, ale dokonce i 1,5voltová baterie m..

Continue Reading

Pět nejlepších způsobů, jak přesvědčit vaši manželku, aby si koupila motocykl

Pět nejlepších způsobů, jak přesvědčit vaši manželku, aby si koupila motocykl Existují lepší způsoby, jak získat motocykl než žebrání Jízda na sportbike je spousta legrace Měl jsem štěstí. Moje žena byla velmi milá a ve skutečnosti mi dovolila mít motocykl. Ve skutečnosti se s touto myšlenkou opravdu dokonce podepisovala. Nicméně, čím více mluvím se svými vdanými přáteli, tím víc si uvědomuji, že jejich manželky prostě nechtějí, aby dostali motocykly. A ženy mají vždycky dobré důvody. Často říkají:"Je to příliš nebezpečné"nebo"Nemůžeme si to dovolit."Jsem zde, abych vám řekl, že existují způsoby, jak přesvědčit svou ženu, aby vám umožnila získat motocykl. Ve skutečnosti uvádím pět nejlepších způsobů, jak přesvědčit vaši ženu, aby vám umožnila motocykl. Mějte na paměti, že tyto metody mohou být také použity k přesvědčování vašich přátel, přítelkyně, rodičů nebo jiné rodiny, aby vám umožnily kolo.Pokud si chcete koupit motocykl, ale někdo vám brání, vyzkoušejte tyto pět metod a drasticky zvýšíte Vaše šance. Přečtěte si celou cestu a najdete dokonce i šestou, bonusovou metodu, která pomůže přesvědčit vaši ženu, aby vám umožnila dostat to kolo vašich snů. To není sladká jízda, takže se neprodávejte krátké. Vážně to vůbec nejde. Pět tipů, jak přesvědčit svého manžela, aby vám umožnil získat kolo. Zjistěte, co opravdu chcete. Neprodávejte se krátce. Pokud chcete bláznivé kolo, udělejte svůj cíl. Pokud c...

Continue Reading