Přinést praktické aktivity k životu s multi-pera a multi-touch schopností ActivBoard 500 Pro je. Učitelé a všechny typy studentů budou mít prospěch z intuitivní a přirozený způsob práce s ActivBoard 500 Pro. Využít pera ACTIVpen s cílem zajistit přesnost a využít dotykové schopnosti snadno manipulovat s objekty. Multi-touch, multi-pen povrch podporuje čtyři dotykové body a dvě ActivPens umožnit studentům, aby spolupracovaly současně.

Zesílit své lekce obsahuje dvě vestavěné štíhlé reproduktory na podporu multimediálních lekcí.

Transformace tradiční třídě displej do podmanivý zážitek ze sledování s nejlepší ve své třídě kvalitu obrazu na ActivWall a full HD rozlišení. Širokoúhlý systém je vybaven Promethean LaserView Technology ™, příští generace pokrok pro tradiční projektoru. Přináší krásné osvětlení a barvy, téměř okamžité zapnutí a vypnutí, automatické kalibrace, a světelný zdroj s žádným výměnu lampy 20.000 hodin.

Okamžitá White-boarding Spuštění interaktivní tabule psát a svobodně čerpat pro brainstorming a výuku ve třídě. Zachyťte poznámky a poznámky k odeslání studentům. ActivWall k dispozici v 102 "a 135" velikosti s 20 souběžných dotykových bodů a 4 digitální pera.

Studenti mohou pracovat společně nebo jednotlivě na ActivTable pomocí vzdělávacích aktivit aplikace a nástroje. Tento multi-touch Interaktivní tabule umožňuje až šest studentů, aby současně používat jednotlivé nástroje, webových prohlížečů a prostředky jak jejich osobní úsilí přesunout skupinu směrem k dosažení společného cíle.

Reporting činnosti a sledovacích nástrojů přístup k zobrazení práce každého studenta, čas na úkolu, který se používá nástroje pro spolupráci a další.

Nástroj Knihovna nabídne paletu intuitivních nástrojů, včetně , hudebních nástrojů, matematických nástrojů a webových prohlížečů, nastavitelné pro každou činnost.

Řada ActivTable k dispozici v 46 "(Active Area) Velikost s 32 souběžných dotykových bodů.

interaktivní tabule

Co je Promethean ClassFlow?

ClassFlow je software založený Cloud, která umožňuje učitelům vytvářet a přistupovat k interaktivních lekcí z libovolného webového prohlížeče pro studenty. Sestavte si upravit své plány lekce kdykoli odkudkoli s připojením k internetu. Můžete dokonce spolupracovat na učební plány s ostatními vrstevníky a zaměstnanci nebo sdílet s nimi. Studenti mohou také přístup k těmto interaktivních lekcí zevnitř třídy nebo doma. Mohou dokonce zkontrolovat lekci noc předtím, než se sžít první a musí být schopen klást otázky, když jej předloží k nim druhý den.

ClassFlow je budoucnost moderní učebny a že budoucnost je teď. Tento software je součástí zdarma s každým produktů Promethean ActivBoard, ActivPanel, a ActivWall. Žádný jiný Interaktivní tabule poskytovatel software se blíží, a to ani inteligentních technologií SMART Board. Je to tak dobře.

Photo: Charlotta Wasteson